Вівторок, 23.10.2018, 09:08
22232425262728
293031

Приморський ДНЗ

Ліцензія на провадження освітньої діяльності (висновок атестаційної комісії)

Територія обслуговування, закріплена за Приморським дошкільним навчальним закладом (ясла-садок)

Інформація про навчальний заклад

Приморський дошкільний навчальний заклад  (ясла - садок) Печенізької селищної ради Печенізького району Харківської області розташований у типовому приміщенні, рік заснування  закладу 1964 р., проектна потужність будівлі – 24 місця

Тип закладу - загального розвитку.

Юридична адреса:

62801,  вул. Молодіжна б.  № 11

с. Приморське

Печенізький район

Харківська область

Станом на  1 вересня 2018 року у закладі організована робота однієї різновікової групи, де виховується 9 дітей. За останні три роки змін щодо функціонування закладу немає.

Режим роботи закладу:  7.00 - 17.30

Мова закладу - українська.

Пріоритетний напрямок – патріотичне виховання.

Педагогічний склад дошкільного закладу - завідуюча, два вихователі.

Мова навчання у Приморському дошкільному навчальному закладі(ясла-садку)  -  українська

Наявність вакантних посад у закладі

Вакансії  у Приморському ДНЗ(ясла-садку) -  відсутні

Річний план

Кадровий склад

Правила прийому вихованців до Приморського дошкільного навчального закладу (дитячого садка) Печенізької селищної ради Печенізького району Харківської області

До закладу приймаються діти, яким на момент прийому виповнилося 1 рік.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу  здійснюється завідувачем протягом календарного року на підставі:

• заяви батьків, або осіб, що їх замінюють;
  • медичної довідки про стан здоров'я дитини, з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;
  • довідки про епідеміологічне  оточення дитини;
  • свідоцтва про народження дитини.

Під час прийому дитини завідувач забов'язаний ознайомити батьків, або осіб, що їх замініють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, реабілітації, на час відпустки батків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Перелік освітніх програм, за якими здійснює освітню діяльність Приморський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)

Назва навчальних програм, за якими здійснюється освітньо-розвивальний процес

Автор навчальної програми

Ким і коли затверджена навчальна програма

Рік видан-ня

Ресурс,

де розта-шовано

Вікові групи

1

Освітня  програма для дітей від 2 до 7 років

,, Дитина ``

В.О. Огнів`юк

Лист Міністерства освіти і науки України від 09.11.2015р.

№ 1/11-16163

Київ - 2016

Від 2 до 7 років

2

Програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку ,, Україна моя батьківщина ``

Олена Каплуновська

Лист ІМЗО від 25.03.2017р.

№ 2.1/ 12-Г-85

Тернопіль Мандрівець

Матеріально-технічна база закладу

Матеріально-технічна база закладу находиться на належному рівні.

В закладі є вся необхідна методична література для повноцінної освітньо-розвивальної роботи педагогічного колективу, є один комп’ютер і один ноутбук, але без доступу до Інтернету.

В ігровій кімнаті створено розвивально-ігрове середовище для гармонійного розвитку кожної  дитини, а також  є спортивні лавки, шведська стінка,стільці та столи для навчання.

В спальній кімнаті установлені двохярусні ліжечка з необхідними комплектами постільної білизни.

Столова кімната обладнана необхідними меблями.

Кімната для прийому вихованців обладнана шафами для переодягання.

На харчоблоці є: електроплита, духова шафа, електроводонагрівач, піч на твердому паливі, а також комплект необхідного посуду та кухонного приладдя.

В закладі є два  холодильника, пилосос, пральна машина, праска.

На ігровому майданчику знаходяться ігровий будиночок і альтанка, а також спортивно-ігрове обладнання.

Освітні програми

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

Структура закладу

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами