Неділя, 18.11.2018, 21:07
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Мої файли [14]
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Приморський ДНЗ
Головна » Файли » Мої файли

Поради батькам з питань національно-патріотичного виховання
26.03.2018, 10:44

Говоріть з дітьми про Батьківщину

  Дехто з батьків вважає, що про Батьківщину говорити з дошкільниками зайве або ще зарано. Однак цінність сімейних бесід і розмов саме в тому, що відбуваються вони найчастіше у безпосередній і довірливій атмосфері. І тоді розумне і влучне слово батька або  матері дідуся чи бабусі про Батьківщину глибоко входить у свідомість та серце малюків. Способи вирішення вихованих завдань у родині дуже різноманітні: це батьківський авторитет, домашній побут, духовний і моральний клімат родини, праця, навчання, звичаї і традиції; суспільна думка, преса, радіо, телебачення, література, заняття спортом, свята тощо.

Говоріть про патріотичні справи батьків,

розмірковуйте над минулим своєї Батьківщини.

  Розповіді й бесіди-спогади про патріотичні справи батьків, розмірковування над минулим своєї Батьківщини є водночас і уроками мужності для дітей, і передачею естафети від покоління до покоління. У такі хвилини діти почуваються єдиним цілим, невіддільним від героїчного минулого своїх предків.

Подорожуйте з дітьми Батьківщиною.

  Подорожуючи дорогами нашої країни, батьки й діти безпосередньо знайомляться з Батьківщиною, її культурою, минулим і сьогоденням, відвідують меморіальні комплекси, які своєю емоційною силою впливу пробуджують у серцях дітей скорботу про полеглих,любов і повагу до людей, що вибороли для них свободу і незалежність. За правильної позиції батьків такі подорожі можуть відігравати неоціненну роль у патріотичному вихованні дітей.

Залучайте дітей до творів української літератури та мистецтва.

   Прагніть, щоб за допомогою літератури і мистецтва дитина якомога раніше перейнялася долею героїчних людей. Після прочитання героїчної літератури, розгляду репродукцій, фільмів. Прослуховування музики, пісень, перегляду танців, вистав патріотичної тематики діти не залишаються байдужими.

Залучайте дітей до сімейних традицій,

звичаїв, обрядів, свят.

   Сімейні традиції, звичаї, обряди, свята є водночас важливими засобами зміцнення родинних зв`язків та національно-патріотичної свідомості різних поколінь. Так, родинні традиції є своєрідним засобом захищеності кожного члена родини, позитивного сприймання світу, створення неповторних дитячих спогадів, власного самоствердження у суспільстві.

Категорія: Мої файли | Додав: pechen_obrazov_otdel
Переглядів: 20 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
uCozCopyright MyCorp © 2018